AMPLIFY

W czasie, gdy finansowanie przedsięwzięć przez założone przez kobiety startupy pozostało na poziomie zaledwie 3% wszystkich dolarów od 2012 roku – z radością ogłaszamy, że Girls in Tech dostrzega dowody na wzrost liczby kobiet-założycieli w startupach na całym świecie! Dla przypomnienia, liczba ta wzrasta tylko do 7% dla zespołów mężczyzn i kobiet (Techcrunch, 2017).

Weź udział w konkursie startowym AMPLIFY, the Girls in Tech dla kobiet założycieli. Teraz, w siódmym roku, konkurs pomógł zapewnić finansowanie, ekspozycję na arenie światowej oraz społeczność inwestorów i zmianodawców zaangażowanych we wspieranie kobiet-przedsiębiorców.

NIE MOGŁAM POZWOLIĆ SOBIE, ŻE NIE BĘDĘ OBECNA NA AMPLIFY. JEŚLI JESTEŚ KOBIETĄ I JESTEŚ PRZEDSIĘBIORCĄ W TECHNOLOGII, MUSISZ TUTAJ BYĆ.

ANDRIA THOMAS

FOUNDER & CEO ELEVENTH SOCIAL

AMPLIFY pojawia się w rozdziałach Girls in Tech na całym świecie przez cały rok i zaprasza start-upy na wczesnym etapie z przynajmniej jedną założycielką kobiety, aby konkurować o finansowanie zalążkowe. W skład jury wchodzą inwestorzy, przedsiębiorcy i weterani branży technologicznej.

Wpływ Girls In Tech

W porównaniu z 2017 r., Widzieliśmy liczbę startupów prowadzonych przez kobiety, które zastosowały skok o 33%. Widzieliśmy, że liczba krajów reprezentowanych w puli aplikacji wzrosła o 9%, w tym więcej startupów z Azji i Bliskiego Wschodu.