infoShare 2017 dla startupów – 5 powodów, dla których musisz tam być

Dla naszej społeczności infoShare daje specjalny 15% rabat – wystarczy wpisać IS2017_git podczas rejestracji.

Ponad 5000 uczestników, więcej niż 100 prelegentów, 100+ inwestorów, 20 tys. Euro do wygrania w Startup Contest. Każdy startup powinien się pojawić między 17 a 19 maja w Gdańsku na tej największej technologicznej konferencji w regionie CEE! Co możesz tam zrobić?

Znaleźć swojego inwestora

Złap grube ryby, które nadjeżdżają na infoShare z całej Europy. Ponad 100 aniołów biznesu, funduszy inwestycyjnych i korporacji będzie szukać innowacyjnych projektów na różnych etapach rozwoju. Umów się z nimi na indywidualne spotkania. Czy wiesz, że podczas infoShare 2016 70% startupów rozmawiało z inwestorami, a 50% kontynuowało po konferencji?

Zdobyć wiedzę i inspirację

Posłuchaj ponad 120 ekspertów, przedsiębiorców, przedstawicieli funduszy inwestycyjnych i międzynarodowych akceleratorów na 5 scenach. Na scenie Startup będą mówili o niszach, przepowiadali przyszłość i typowali trendy w 5 najbardziej aktualnych obszarach w świecie inwestycji. Przyjdź na warsztaty.

Pokazać swoją markę i projekt

Zarezerwuj stand i zaprezentuj swoją markę na expo. Wśród tych 5000 uczestników są twoi nowi klienci, partnerzy a nawet pracownicy. Opowiedz o swoim projekcie i zweryfikuj swoje pomysły. Skorzystaj z biura prasowego i pokaż się mediom.

Zaistnieć w społeczności

Uczestnicy infoShare twierdzą, że to najlepsze miejsce na networking i budowanie relacji. To się dzieje też poza terenem konferencji – na 4 imprezach z koncertem na żywo, podczas rejsu po zatoce infoShare on the Boat czy porannego biegu po plaży. Do wyboru, do koloru – wystarczy, że zdecydujesz.

Nie ma co czekać, czas się rejestrować!

 


You May Also Like