.NET DeveloperDays 2017 – poznaj najnowsze trendy w programowaniu i porozmawiaj ze specjalistami z całego świata!

Już w październiku w Warszawie programiści z całego świata będą mieli okazję wziąć udział w prelekcjach oraz dyskusjach na temat platformy .NET.

Co czeka na uczestników?

Trzy równoległe ścieżki tematyczne, całodzienne prelekcje poświęcone konkretnemu zagadnieniu (pre-cons) oraz impreza integracyjna – to skrócony opis najbliższej edycji .NET DeveloperDays, która odbędzie się między 18 a 20 października w Hali EXPO XXI.

Posłuchaj ekspertów

Pierwszego dnia konferencji sesja otwarcia zostanie wygłoszona przez Michele Leroux Bustamante (Surviving Microservices).  Michele  jest założycielem i zarazem CIO w firmie Solliance (solliance.net), a także dyrektorem regionalnym Microsoft i Microsoft Azure MVP. Przez ostatnie 20 lat zajmowała wysokie stanowiska kierownicze w korporacjach, wdrażając i nadzorując różnorodne projekty związane z IT. Zarządzała również bezpieczeństwem i zgodnością oraz technologiami cloud computing i DevOps.

W ciągu kolejnych dwóch dni wystąpią m.in. Dino Esposito, Alex Mang,  Alon Fliess, Sasha Goldshtein, Daniel Marbach, Gill Cleeren czy Sebastian Solnica.

Wydarzenie zostanie zakończone wystąpieniem Neala Forda (Stories Every Developer Should Know), który na co dzień pracuje w ThoughtWorks jako dyrektor i architekt oprogramowania. Jest znanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie opracowywania i dostarczania oprogramowania, specjalizuje się w połączeniu szybkich technik inżynieryjnych i architektury oprogramowania.

Skróty poszczególnych sesji i opisy występujących prelegentów dostępne są na stronie wydarzenia.

Poznaj innych programistów!

Na pierwszy dzień wydarzenia (po zakończeniu przewidzianych sesji) zaplanowana jest również impreza integracyjna dla wszystkich uczestników oraz prelegentów. W praktyce przez cały czas trwania wydarzenia uczestnicy będą jednak mieli okazję na dyskusje oraz wymienianie się wiedzą. Konferencja oraz prelekcje odbywać się będą w języku angielskim. Warto dodać, że partnerami wydarzenia są m.in. międzynarodowe klastry (np. ICT Cluster Bulgaria, Vojvodina ICT Cluster) i organizacje związane z IT (np. Girls inTech).

Organizatorem wydarzenia jest firma DATA MASTER, która organizuje także Join! Database Conference.

Kup bilety do 31 sierpnia i zaoszczędź 400zł/100euro!

Wszystkie informacje na temat wydarzenia oraz formularz rejestracji dostępne są na stronie internetowej:

http://net.developerdays.pl/

oraz na facebookowym profilu Konferencji:

https://www.facebook.com/DeveloperDays/


You May Also Like