O nas

Poznaj nasz zespół.

Girls in Tech (GIT) to globalna organizacja non-profit skupiająca się na biznesie, edukacji, a także upodmiotowieniu dziewcząt oraz kobiet, które są pasjonatkami technologii. Adriana Gascoigne założyła GIT w 2007 roku, aby stworzyć struktury wsparcia by pomagać kobietom rozwijać się zawodowo w dziedzinach STEM.

Obecnie GIT ma na celu przyspieszenie wzrostu liczby innowacyjnych kobiet rozpoczynających działalność w przemyśle zaawansowanych technologii oraz budowaniu nowych firm/startup’ów. Osiągamy to poprzez tworzenie własnych, innowacyjnych programów oraz strategicznych, globalnych partnerstw.

GIT nie jest organizacją tylko dla profesjonalnych kobiet. Jesteśmy dla każdego, kto interesuje się technologią, startup’ ami oraz wspieraniem kobiet w rozwoju. Działamy w duchu dziewczyny w obrębie każdego z nas – nieustraszonej, żywej i zdecydowanej.

Zespół

Ewelina Wińska

Ewelina Wińska

Managing Director

Ewelina to nasza Managing Director. Head of Agile Delivery w Credit Suisse. Change leader wspierający innowacje. Doktorantka na wydziale informatyki w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Anna Tryfon-Bojarska

Anna Tryfon-Bojarska

Menedżer ds. Innowacji w SkanskaCDE

W Skanska CDE Anna odpowiada za budowanie kultury innowacyjności
oraz wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w dynamicznie rozwijającej
się działalności biurowej Skanska regionie CEE.

Ewelina Gruszczyńska

Ewelina Gruszczyńska

Head of Wrocław Chapter | IT System Analyst

Ewelina odpowiada za budowę i rozwój naszego oddziału we Wrocławiu. Zawodowo analityk systemowy z doświadczeniem pracy przy dużych projektach IT w sektorze publicznym i bankowym.

Angelika Frańczak

Angelika Frańczak

Human Resources Manager

Menedżer z ponad 12-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w budowaniu od podstaw działów HR oraz tworzeniu i wdrażaniu szytych na miarę procesów optymalizujących zarządzanie ludźmi.

Klara Szelągowska

Klara Szelągowska

Data Scientist | Doktorantka PJATK

Klara to Data Scientist w RB, doktorantka PJATK. Swoje doświadczenie i pasję w dziedzinach STEM rozwijała dzięki studiowaniu Fizyki Jądrowej na PW, pracy w NCBJ przy reaktorze Maria oraz pracując jako Inżynier lotniczy dla GE.

Marzena Małachowska

Marzena Małachowska

Frontend Developer

Frontend Developer w Kreditech Technology Polska, gdzie zajmuje się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań z branży Fintech. Autorka stron www dla renomowanych klientów z całej Polski, w tym strony Girls in Tech.

Sylwia Żółkiewska

Sylwia Żółkiewska

Projektantka | Menedżerka kreatywna

Współtwórczyni wydarzeń na styku sztuki, kultury i nowych technologii. Autorka i współautorka licznych publikacji – nominowanej do nagrody Economicus 2018. Pisze o sztuce i nowych technologiach.

Elizabeth Sobon

Elizabeth Sobon

Manager | Trener biznesu | Mentor

Doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołami zdobywała w międzynarodowych firmach w Polsce i za granicą m.in. Saint Gobain, Mace Group. Swoje życie dzieli miedzy Warszawę i Londyn.

Katarzyna Robo Koba

Katarzyna Robo Koba

Digital Marketing Creator

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Strzemińskiego w Łodzi. Artystka zaintresowana teorią neuroart’u i badaczka technologii X-ended Reality. W zespole zajmuje się Creating Content | Digital PR | Social Media.

Beata Konieczna

Beata Konieczna

Marketing Manager | Prawnik | Banking

Z wykształcenia prawnik z zamiłowania i praktyki marketingowiec z dużym doświadczeniem w korporacjach sektora finansowego. Wspierała procesy sprzedażowe na poziomie marketingu doradzając klientom.

Anna Zapał

Anna Zapał

Digital Marketing Manager | Tłumaczka

Pracowała m. in. dla Wydawnictwa G+J oraz Burda Media. Absolwentka filologii angielskiej, a także Marketingu Internetowego (SGH) oraz Badań i Analiz Marketingowych (ALK).
Inicjatorka akcji społecznej Pozytywna Uwaga.

Katarzyna Antonik-Heller

Katarzyna Antonik-Heller

Scrum Masterka | Podcasterka

Optymistka, która mocno wierzy, że aby budować silniejsze zespoły musimy lepiej rozumieć siebie (nawzajem). Poprzez swój podcast i konferencję Bravely pokazuje innym łączyć pracę z chęcią robienia różnicy.

Magdalena Nowowiejska

Magdalena Nowowiejska

QA Engineer | IT New Business Manager

Na co dzień QA Engineer, po godzinach IT New Business Manager, IT Event Manager, Project Coordinator i programistka. Organizatorka wielu eventów, mentorka warsztatów programowania. Entuzjastka Agile.

Klaudia Purchała-Przybyła

Klaudia Purchała-Przybyła

Project Manager

Zawodowo Project Manager. Miłośniczka wiedzy wszelakiej, strażniczka zadań wykonanych na czas, pasjonatka nowych wyzwań

Anna Kuna

Anna Kuna

Java Developer

Z wykształcenia psycholog, która z sukcesem przebranżowiła się do IT. Obecnie rozwija swoje umiejętności pracując jako Java Developer.
Prywatnie miłośniczka podróży i szycia na maszynie. 

Aneta Waligóra

Aneta Waligóra

Tester Oprogramowania

Zawodowo Tester Oprogramowania.  Aktywna toastmasterka w klubie IT Speakers Toastmasters. Pasjonatka zgłębiania wiedzy w obszarze Talentów Gallupa i działaczka w grupie Utalentowani Wrocław. 

Nasi partnerzy